Zespół Emotional Wellness

Magdalena Mielczarek – psycholog społeczny, arteterapeutka, choreoterapeutka, wokalistka i tancerka.

Tańczy od 6 roku życia taniec klasyczny, rozszerzając praktykę w późniejszych latach o inne style taneczne: flamenco, taniec współczesny, jazz.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyła szkolenie dla profesjonalistów z Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Polskim Instytucie Psychoterapii  Tańcem i Ruchem.

Wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Współpracuje z Instytutem Psychiatrii i Neurologii oraz Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Współpracuje z Centrum Arteterapii Sensarte w Warszawie. Prowadzi liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych między innymi technikami arteterapii, choreoterapii.  Prowadzi również zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Twórca autorskich warsztatów arteterapeutycznych.  Autorka artykułów z zakresu arteterapii m.in. „Stres-oddziaływania profilaktyczne z wykorzystaniem metod arteterapii”.

 

Anna Pędzieszczak – Owczarczyk – trener i certyfikowany coach Międzynarodowej Federacji Coachów (PCC ICF) z ponad 10 letnim doświadczeniem we wdrażaniu projektów rozwojowych w międzynarodowej organizacji (m.in. na stanowisku Kierownika HR, Kierownika ds. Nauki i Rozwoju). Z wykształcenia psycholog, ukończyła liczne akredytowane kursy w zakresie komunikacji, coachingu zespołu, coachingu systemowego, trenerstwa, Action Learning (grupowy proces rozwiązywania złożonych problemów), warsztaty ustawień systemowych. Ponadto uczestniczyła w 84 godzinnym kursie terapii tańcem i ruchem (Instytut DMT). Tańcem zajmuje się od 14 lat.

Wykładowca akademicki – naucza coachingu, budowania zespołów i umiejętności trenerskich w Collegium Civitas.

Współpracuje z firmami w zakresie wzmacniania kompetencji liderskich, komunikacyjnych, sprzedażowych, budowania zespołów, wdrażania strategii angażowania i rozwijania pracowników, a także profilaktyki wypalenia zawodowego. Zbudowała i wzmocniła 13 zespołów, które na dzień dzisiejszy współpracują z pełną synergią i osiągają wzorcowe rezultaty.

Prowadzi superwizje dla kierowników dotyczące ich kompetencji przywódczych oraz indywidualne procesy coachingowe. Jej klienci wiedzą, w jaki sposób eliminować dysfunkcje we współpracy zespołowej, jak unikać toksyn w komunikacji, jak skutecznie delegować zadania, motywować i rozwijać swoich pracowników, w celu minimalizacji ryzyka rotacji i zapewnienia efektywnej realizacji celów biznesowych. Dodatkowo zyskują większe poczucie własnej sprawczości, określają życiowe priorytety, są skuteczni w oddziaływaniu na swoje otoczenie, emanują większym spokojem i samoakceptacją.

Zrealizowała ponad 1050 godzin sesji coachingowych oraz 4500 godzin autorskich szkoleń. Założycielka Turango Coaching & Training (www: turangoct.pl) – firmy specjalizującej się w coachingu zespołów, coachingu indywidualnym i zaawansowanych szkoleniach rozwijających kompetencje liderskie, HR i komunikacyjne.

Czas wolny spędza z rodziną i przyjaciółmi, tańczy tango argentyńskie, modern jazz, żegluje, jeździ na nartach, podróżuje i pasjami czyta literaturę psychologiczno – coachingową.